У Тернополі волонтери готують великодні набори бійцям АТО

07/04/2015

Тернопільські волонтери почали відправляти на Схід страви для бійців, які не мають змоги провести Великдень у сімейному колі.

Аби військові відчули себе бодай трішки ближчими до рідних, хлопцям передають паски, ковбаску, крашанки і міцний хрін. І приправляють усе це теплими привітаннями.

Надсилатимуть на схід традиційні для Західної України смаколики. В одному пакунку — 5 пасок, 3 кілограми ковбаси, лоток крашанок та кілька пакетів із хроном. Пасочки пекли на замовлення у пекарні. А ковбаси — подарунок тернопільських підприємців.

Загалом випекли 750 пасок. Хрін тернопільські господині робили власноруч. Розповідають, пролили чимало сліз поки натерли майже 300 кілограмів гострого салату.

Майже 2 тисячі крашанок розмалювали діти, які приходять до церкви. Саме там волонтери і пакують великодні набори. Загалом один набір — на один блокпост. Поласувати домашніми смаколиками можуть щонайменше 20 бійців.

Всі наїдки пакують так, аби вони не зіпсувалися. До набору поклали і дещо для душі. Загалом, волонтери спакували 150 великодніх наборів. Тернопільські господині кажуть, до свят зберуть ще кілька сотень.

До слова, волонтери досі перевершують Міністерство оборони у забезпеченні бійців на сході України.

www.24tv.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт