У Запоріжжі волонтери та ветерани АТО багатотисячним маршем відзначили День Незалежності

25/08/2015
img-3648-small24 серпня 2015 року активісти ГО “Волонтерський центр Запоріжжя” разом з учасниками АТО та усіма патріотами відзначили День Незалежності України. Святкова хода центральним проспектом об’єднала близько п’яти тисяч запоріжців.

 

Цьогорічна хода проходила під гаслами “Армія з народом!” та “Міліція з народом”, адже в ній приймали участь близько 500 учасників АТО. На початку акції запоріжці влаштували живий коридор слави для своїх захисників, а згодом вітали їх тривалими оваціями. Воїнам АТО зізнавалися в коханні та дарували різноманітні подарунки.
Після ходи на Майдані Героїв відбувся святковий концерт за участі творчих колективів профспілки міліції Запоріжжя та області, а також відомого співака Анатолія Сердюка. Під час концерту працювала польова кухня волонтерів, майданчики для дитячих малюнків і листів солдатам. Активісти ГО “Сокіл” провели благодійний аукціон для потреб добровольчого батольону “Карпатська Січ”.
“День Незалежності – свято єднання української нації. Кожен сьогодні пишається тим, що він українець. Ми щиро вітаємо кожного учасника АТО, волонтера та усіх небайдужих, хто допомогає спільно бити кремлівського ворога” – зазначив заступник голови правління ГО “Волонтерський центр Запоріжжя” Костянтин Денисов.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт