Участь ГО «Поруч» у Форумі «Майстерня майбутнього»

29/09/2015

11221885_980357802024280_4419276463528081555_n 25-26 вересня в Києві відбувся форум громадських організацій, який зібрав 150 учасників з усієї України та країн Східного партнерства. Учасники пробують знайти відповіді на питання, що ж може робити молодь: в процесі впливу на владу, у сфері енергоефективності, неформальної освіти та міжнародного співробітництва.

Метою проекту є ініціювання міжкультурного діалогу молодих представників громадських організацій країн Східного партнерства: України, Білорусі, Молдови, Грузії та Німеччини; створення майданчика для міжрегіонального обміну думками, ідеями та підтримки кращих талантів; мультиплікація напрацювань шляхом створення міжрегіональної мережі активної молоді.

Пленарне засідання відкрив Олександр Солонтай з темою: «Як молодь змінює країну активною діяльністю». Про виклики, що стоять перед молодими активістами в період трансформації суспільства доповіла Олеся Островская-Люта.

ГО «Поруч» на заході представила Тищенко Марія.

Другий день був насичений роботою в групах за напрямами:

«Вплив молоді на процес прийняття рішень у державі»: посилення Впливу молоді на органи виконавчої влади; підвищення виборчої і політичної активності молоді.

«Міжнародне співробітництво молодіжних організацій як запорука уникнення конфліктів»: народна Дипломатія – роль молоді; розвиток громадянського суспільства. «Історії успіху» країн ЄС та Східного партнерства.

«Енергозалежність як глобальний виклик і можливість для зміни суспільства»: виклики, що стоять перед країнами Східного партнерства в енергоефективності; досвід у енергоефективності, який вже є і що буде відбуватися із зеленою енергетикою далі.

«Неформальна освіта як запорука ефективної самореалізації молоді»: неформальна освіта як двигун змін у сучасному світі; виклики, що стоять перед творцями неформальної освіти.

За результатами форуму була складена резолюція про створення спільної комунікаційної платформи і листів зі зверненням до органів влади країн учасників Форуму.

12047707_1166363103379510_1500151519_n

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт