Участь представника ГО «Поруч» у Варшавській євроатлантичній літній академії WEASA-2015

21/07/2015

D1З 28 червня по 11 липня 2015 року представник ГО «Поруч» – професор кафедри економічної теорії, директор НДІ інноваційного розвитку та державотворення Длугопольський Олександр Володимирович взяв участь у ІІІ Варшавській євроатлантичній літній академії WEASA (Warsaw Euro-Atlantic Summer Academy), яка проходила у м. Варшава (Польща). Ця програма спрямована на фахівців з країн Східного партнерства, які беруть участь у процесах трансформації, європейської інтеграції і трансатлантичної співпраці. Організаторами WEASA стали Колледж Європи, Німецький фонд Маршалла у США і Польсько-Американський Фонд Свободи.

Учасниками Літньої академії були молоді фахівці, науковці, юристи, державні службовці, представники неурядових організацій, політичних партій, ЗМІ з України, Грузії, Білорусі, Азербайджану, Молдови та Вірменії (загалом 45 осіб).

Тема Літньої академії: “Енергетична безпека”. Викладачами академії були лектори з різних польських, європейських і американських університетів, також аналітики провідних світових аналітичних центрів.

Крім лекцій та зустрічей, було організовано навчально-ознайомчі візити до Польсько-американського фонду свободи, Центру східноєвропейських досліджень (OSW) та представництва Європейської комісії у Польщі.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт