Участь представника ГО «Поруч» в семінарі «WoMidan» (Стокгольм, Швеція)

14/12/2015

Семінар «WoMidan», який відбувся у Стокгольмі з 28 листопада по 2 грудня  спрямований на громадських активістів різних країн світу. Учасниками семінару були молоді фахівці, науковці, державні службовці, представники неурядових організацій, політичних партій. ГО «Поруч» представляла Тищенко Марія. Програма заходу передбачала не тільки пленарні засідання, воркшопи, але й відвідання державних інституцій, зустрічі з парламентаріями, науковцями. Семінар фінансувався ЄС Еразм + програмою та Європейським роком розвитку.

Представники Fryshuset – центру розвитку молоді протягом чотирьох днів організовували обмін ідеями для майбутніх дій по розширенню можливостей впливу активних жінок на соціальні, економічні і політичні рівні.

Воркшоп включав в себе інтерактивні семінари, дискусії, лекції, зустрічі. Учасники брали участь в структурованому діалозі з представниками уряду.

За результатами проекту створено Декларацію WoMidan, присвячену проблемам жіночого активізму в різних частинах світу.
https://euroalter.com/2015/womidan-declaration

O9e5ew1h9IiZim2s4ZgN6z2epE30d26QOuqYvI9ckDU ootfDEyySQu7rsqCrB1-mBpgvB_stu3rlibzjajVe20 uWKFsMtNxdaxYXvXsQkXrLC5dMnOel91D-DaCKRcH2I

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт