Участь Тищенко Марії у проекті “Миротворча медіація як рушійна сила для порозуміння в українському суспільстві та за його межами

13/11/2017

7 – 12 листопада 2017р. у Берліні проходила інформативно-навчальна програма у рамках проекту “Миротворча медіація як рушійна сила для порозуміння в українському суспільстві та за його межами”, що реалізується німецьким фондом ChildFund Deutschland разом з Фондом “Східна Європа” та підтримується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Його учасником і стала виконавчий директорка та експертка Всеукраїнської громадської організації «Поруч» Марія Тищенко. Метою проекту, що реалізується з травня по грудень 2017 року, є популяризація медіації та діалогу як інструментів для трансформації конфліктів і мирного розв’язання суперечок. У межах проекту та його заходів, таких як Міжнародний форум медіації та тренінги з медіації, понад 120 представників українського громадянського суспільства, педагогів, а також представників місцевої влади ознайомитись із його темами й інструментами медіації та діалогу.


Презентуючи організаторів цього заходу, варто зазначити, що, завдяки спільноті прихильників, партнерів та співробітників, фонд ChildFund Deutschland був заснований, щоб допомагати малозабезпеченим і потребуючим дітям, молодим людям та їхнім сім’ям покращити своє майбутнє. З 2004 року ChildFund Deutschland активно працює у сфері захисту дітей та підтримки молоді в Україні. Починаючи з 2014 року, ChildFund також активно займається просуванням діалогу заради запобігання конфліктам та підтримкою внутрішньо переміщених осіб, їхніх дітей, одночасно надаючи підтримку молодому українському громадянському суспільству в нашій країні. Фонд Східної Європи (EEF) – міжнародна благодійна організація, яка почала працювати в Україні у 2008 році. З тих пір EEF направив близько 85 мільйонів гривень на розробку й впровадження різноманітних проектів соціально-економічного розвитку громади в Україні. EEF успішно виконує дослідницьку роботу свого засновника, Євразійського Фонду. Метою EEF є забезпечення сталого розвитку громад по всій Україні, тому його програми забезпечують баланс соціальних, економічних та екологічних ініціатив. На чолі з незалежною радою директорів EEF реалізує програми у рамках своїх чотирьох стратегічних напрямків: економічний розвиток; соціальний розвиток; належне управління та розвиток громадянського суспільства; енергоефективність та навколишнє середовище.

У процесі плідної роботи тижневої програми, окрім активної участі у тренінгах, семінарах, дискусіях, 10 листопада Марія Тищенко виступила ключовим спікером посольства України з доповіддю “Миробудування та примирення в українському суспільстві”. Учасники поїздки відвідали Центр медіації Європейський університет Віадріна у місті Франкфурт-на-Одері, організацію Inmedio, де зустрілися з експертами медіації громад.

Соціальна програма включала відвідання Рейхстагу, екскурсію містом, яку проводив сирійський біженець. Продовженням проекту стане створення мережі експертів-медіаторів, які спільно будуть працювати над питаннями миробудування в Україні.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт