Участь ВГО “Поруч” у реалізації соціальних програм на Харківщині

08/04/2017

Виконавчого директора ВГО “Поруч” Марію Тищенко призначено куратором громад Мерефа та Рогань у Харківській області, який реалізується Агентством США з міжнародного розвитку USAID в рамках програми ДОБРЕ. Головною метою проекту — є покращення якості надання послуг, підвищення ефективності місцевого самоврядування, а також місцевий економічний розвиток.

У прес-центрі Status Quo 7 квітня була проведена прес-конференція під час якої Марія Тищенко повідомила, що польські експерти допоможуть громадам, які пройшли конкурсний відбір, розробити стратегічні плани розвитку територій. Також для громад будуть проводитися тренінги з децентралізації, залученню фінансової допомоги, управління ресурсами, надання якісних послуг, взаємодії жителів громад і місцевої влади.

Марія також додала, що фахівцями вже вивчені проблеми громад. Зокрема, до уваги візьмуть питання реалізації прав осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб. «Наша діяльність спрямована на залучення широкого кола членів громади до активної участі в суспільному житті та прийнятті рішень. Ми працюємо над питаннями вирішення проблем місцевого значення та сприяння налагодження суспільного діалогу для зменшення соціальної напруги на місцях, мобілізації громад», — зазначає Марія Тищенко,  менеджер-координатор  проекту та експерт ВГО «Поруч».

Експерти ВГО «Поруч» Яна Брик, Марія Тищенко спільно з Харківським Університетським Консорціумом провели перші тренінги в громадах за темою «Як громадяни впливають на вирішення місцевих питань».

 

Більш детальна інформація за посиланнями:

http://kharkivoda.gov.ua/ru/news/85938

http://www.sq.com.ua/rus/news/novosti/07.04.2017/shtaty_pomogut_gromadam_harkovskoy_oblasti/

http://vecherniy.kharkov.ua/news/131468/

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт