Участь Владислава Дементьєва в Конференції з розвитку регіональної молодіжної політики в Україні

30/09/2016
IMG_0895Адміністративний директор Всеукраїнської громадської організації «Поруч» Владислав Дементьєв взяв участь в роботі Конференції з розвитку регіональної молодіжної політики в Україні, що відбулася 23-25 вересня у Київському міському будинку вчителя за організації Національної молодіжної ради України та партнерства DRA, Міністерства молоді та спорту України, Київського молодіжного центру за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Конференція зібрала більше 60-ти учасників, лідерів молодіжних рад НМРУ, молодіжних організацій, представників молодіжних центрів, управлінь, відділів. Модератором триденної конференції був Маріус Улозас (Інститут політичних досліджень та аналізу, Литва).

В панельних дискусіях участь взяли:
Marius UlozasPolitikos tyrimų ir analizės institutas
Олександр ЯремаМінМолоді
Roman Elsner#DRA
Анна КуценкоКиївський молодіжний центр
Andriy KolobovNational Youth Council of Ukraine – NYCUkraine
Sophie CalistriПрограма Розвитку ООН United Nations Development Programme (UNDP) Ukraine
Liana Khorovitskaya, Anna IelisieievaOSCE Project Co-ordinator in Ukraine
Lilie LyuUNICEF Ukraine
Irina PeshaДержавний інститут сімейної та молодіжної політики

 

Під час конференції, учасники працювали над стандартом якості молодіжної політики на місцевому рівні, обговорювали проблему участі молоді в процесі прийняття рішень, визначала пріоритетних напрямів розвитку молодіжної політики в Україні. Кожен з аспектів молодіжної політики та рекомендації щодо вдосконалення його імплементації детально розглядалися під час роботи в групах. 

Дружня та приємна атмосфера заходу сприяла не лише продуктивній роботі, а й налагодженню контактів між учасниками, що дозволить реалізовувати спільні проекти у майбутньому.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт