Українські бійці отримали листи, які зібрали волонтери «Поруч»

23/09/2015

 

DSCN0833Акція громадської організації «Поруч», спрямована на психологічну підтримку військовослужбовців, які зараз перебувають у зоні АТО, завершилася. Дитячі листи та малюнки , які протягом тривалого часу збирали волонтери потрапили до солдатів.

Це стало можливим завдяки допомозі Благодійного Фонду «За Україну». Волонтери фонду на початку вересня передавали благодійну допомогу в зоні АТО. От що вони пишуть про свою поїздку.

 

«По-перше, для медичної роти 59 ОМБР була разроблена та пошита особлива розвантажувальна система. Ця розробка набагато складніша від звичайних військових розгрузок. З великою кількістю всіляких відсіків та приспособів вона ідеально підходить для ефективної роботи медики на полі бою.

 

Загалом 30 таких систем ми змогли замовити за ціною 1200 грн. за шт., при тому що середня ціна у інших виробників становила до 2000 грн. за одиницю.

 

Після передачі солдатам – медикам із 59 ОМБР РПС розвантажувальних системи ми відвідали розташування бійців із служби спеціальних операцій біля штабу сектору «А» та передали хлопцям зазделегіть замовлені ними речі: форма «milticam», тактичні окуляри, ліхтарики, ремні тактичні, черевики демісезонні та інше.

 

Згодом відбулася тепла зустріч із хлопцями із Зенітно – артилерійського дивізіону славетної 95 ОМБР. Хлопці провели екскурсію по місцям ведення бою за звільнення міста Слов’янськ зокрема штаб терористів Стрєлкова – Гіркіна, який повністю знищений. Заночувавши у хлопців, на наступний день, поснідавши, ми поїхали за межі міста Артемівськ до друзів із 16 ОМПБ які знаходяться на 2-й лінії оборони.»

ГО «Поруч» висловлює подяку волонтерам Благодійного Фонду «За Україну».DSCN0892 image (1)

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт