В Американському Домі відбулася дискусія присвячена майбутньому креативної освіти в Україні

05/06/2016

13244156_687259568081018_2098995816689735430_o3 червня гостем Американського дому став українсько-акмериканський освітній проект Brighter Worlds.

Проект Brighter Worlds об’єднує молодь з різних регіонів України, які безпосередньо зазнали негативних наслідків конфлікту на Сході Україні і анексії Криму та молодь в зоні ризику (high-risk youths), неповнолітніх, які утримуються під вартою, перебувають у несприятливих соціальних умовах зі штату Род-Айленд.

Ціль Brighter Worlds: CVTYM це залучення українських та американських молодих людей, які зазнавали труднощів у своєму житті в активне громадське і культурне життя у своїх громадах. Інструктори Brighter Worlds допомогають своїм підопічним розкрити їх таланти, діляться своїм досвідом, вчать творчим методам  самовираження і способи просування своїх ідей, пропонують можливості для самовдосконалення. Мета проекту продемонстувати що незалежно від зовнішніх обставин, вони є творцями свого майбутнього.

Brighter Worlds: Confronting Violence Through Youth-Oriented Media — це інноваційний освітній проект для молоді України та США, що реалізується в рамках ґрантової програми Museums Connect, яка координується найбільшою музейною організацією у світі — Aмериканським альянсом музеїв та є ініціативою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту СШA. Проект втілюється в життя AS22O, громадської мистецькою ініціативою, що розташована у Провіденсі та фондом ІЗОЛЯЦІЯ в Києві.

Ключові питання дискусії :

Як підтримати молодь на шляху до розуміння, що вони є митцями?

Що cлід мати на увазі при роботі з молодою творчою аудиторією?

Як різниться неформальнa креативна освіта, що надається арт інституціями та музеями поза офіційними навчальними установами в Україні та США?

Українські інструктори заходу :

Ксенія Кириченко – Chief coordinator of Brighter Worlds project in Ukraine.

Ксенія є фріланс арт-менеджер, консультант з розвитку проектів і грант-менеджер та працює з кількома українськими громадськими організаціями, соціальними ініціативами і благодійними фондами, зокрема з фондом ІЗОЛЯЦІЯ. Ксенія отримала ступінь бакалавра з міжнародних відносин та диплом спеціаліста міжнародного приватного права (КНУ Шевченка, КІМВ), а також ступінь магістра права з інтелектуальної власності та інформаційних технологій (Forham University School of Law, New York). За освітою юрист, вона також має ліцензію адвоката штату Нью-Йорк і володіє міжнародним сертифікатом фахівця з протидії відмиванню грошових коштів (Certified Anti-Money Laundering Specialist, ACAMS, 2013). До початку реалізації свого покликання через професію менеджера та фандрейзера у сфері культурних та соціальних проектів, Ксенія працювала юристом в американській юридичній фірмі Richards Kibbe & Orbe LLP у Нью-Йорку (2007 – 2009), та в міжнародній юридичній фірмі, Squire Patton Boggs Salkom International Association у Києві (2009 – 2013).

Аліна Нікітіна – Research Instructor.

Аліна в 2014-му отримала ступінь бакалавра з філософії в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (Київ). Вчилась в Коледжі Європи в Варшаві, де отримала ступінь магістра з європеїстики. Вона вільно володіє англійською мовою, також розмовляє французькою, іспанською та польською. Вона має широкий досвід публічних виступів, захоплюється роботою з молоддю. Аліні 22 роки.

Андрій Драган – Creative Reporting Instructor.

Андрій вивчав English and American Studies у Віденському університеті (2014-2015). У січні 2014-го він почав допомагати Громадському як волонтер, пізніше працював продюсером на Hromadske International, займався виготовленням відео, а потім — ще і контролем над цим процесом, керував сторінкою International на Youtube, був відповідальний за випуск щотижневого The Sunday Show. Андрій також був редактором проекту Intermarium, спільного телешоу Громадського (Україна), Lietuvos Rytas (Литва) та Gazeta Wyborcza (Польща), що має на меті активізацію діалогу між країнами. Він також займається журналістикою. Андрієві 20 років.

Американський дім у Києві – це платформа, де уряд США проводить культурні програми та інформаційно-просвітницькі заходи в Україні.

ВІДЕО ЗУСТРІЧІ

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт