В День Незалежності відбудеться церемонія відзначення громадських діячів «Червона доріжка Гідності»

15/06/2016

10982044_286531611470680_77958793295793064_n24 серпня, у День Незалежності України, Громадська спілка «Воля Громади» влаштовує фестиваль-церемонію вітання та відзначення громадських діячів та активістів «Червона доріжка Гідності», що проходитиме в Києві.


Метою заходу є підняття престижу громадської діяльності в Україні та відзначення найкращих серед волонтерів і громадських активістів, яких обиратимуть пересічні українці шляхом голосування на сайті фестивалю www.vgfest.org (І етап). До фіналу увійдуть 5 номінантів, що матимуть найбільшу кількість голосів. Визначати переможців (ІІ етап) буде компетентне журі на чолі з відомою співачкою та громадським діячем Анжелікою Рудницькою, до складу якого також входять Євген Нищук, Марина Одольська, Дмитро Рутковський, Маргарита Січкар.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі на кращого волонтера за такими номінаціями (www.vgfest.org/nominants):

Воїн Світла

Берегиня

Шляхетне серце

Квітка-душа

Натхнення Майдану

Неопалима купина

Видатна команда

Пропонуйте себе, представників своїх громадських організацій, а також волонтерів серед своїх знайомих або з дружніх ініціатив.

Заповніть конкурсну заявку на сайті до 10 липня 2016 року ― www.vgfest.org/reg-nom.

Голосування за номінантів триватиме до 1 серпня 2016 року.

Підготовка до фестивалю триває. Якщо бажаєте долучитися до організаційного процесу, реєструйтеся до лав волонтерів на захід за посиланням: http://vgfest.org/dopomoga-po-festyvalyu. Найближча зустріч запланована на 23 червня. Графік зустрічей http://vgfest.org/zustrichi.

За допомогу у поширенні наданої інформації будемо вдячні.

Телефон для довідок:

063 228-12-97 / Олена Діденко

063 921-28-03 / Оксана Григоренко

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт