В Міністерстві молоді та спорту відбулась робоча зустріч заступника Міністра з молодими науковцями

02/04/2016
Фото dsmsu.gov.ua

Фото dsmsu.gov.ua

1 квітня в приміщенні Міністерства молоді та спорту відбулась робоча зустріч заступника Міністра Олександра Яреми з молодими науковцями, які працюють в різних галузях науки та досліджень. В зустрічі взяла участь волонтер ГО «Поруч» Віра Усик.

Фото dsmsu.gov.ua

Фото dsmsu.gov.ua

Предметом зустрічі було обговорення нещодавно прийнятого рішення  і відповідно підписання наказу Міністром молоді і спорту щодо створення Ради молодих вчених Мінмолодьспорту задля  підвищення ролі та відповідальності молодих вчених за розвиток наукового потенціалу держави, посилення їх участі в розробці та реалізації молодіжної політики.

Під час зустрічі всі присутні, а серед них і представники Міністерства молоді та спорту, Державного інституту сімейної та молодіжної політики, Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту та звичайно молоді науковці висловили своє бачення щодо  діяльності Ради та обговорили питання, в рішенні яких молоді вчені потребують підтримки з боку держави.

Наразі робоча група займається організаційними питаннями та створенням положення про Раду молодих вчених. Далі буде…

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт