В Ужгороді волонтери продаватимуть картини під музику при свічках

21/04/2016

lesia-priimich-polyovi_kvityМета незмінна – назбирати кошти на купівлю ще одного тепловізору для військових. Камерний концерт класичної музики при свічках “Музика весни” відбудеться 25 квітня. Місце проведення заходу вибране особливе, це внутрішній дворик архітектурної перлини міста – Закарпатського обласного художнього музею ім. Й.Бокшая. У продовж концерту лунатимуть твори багатьох відомих композиторів, серед яких Йоганн Себастіан Бах, Пабло Сарасате, Генріх Венявський, Каміль Сен-Санс, Ніколо Паганіні, Кароль Ліпіньський, Петро Чайковський, Віктор Теличко, Астор П’яцолла (музика до кінофільмів). Організовує захід ГО «Вільна сцена», а виконуватимуть композиції лауреати міжнародних та всеукраїнськиx конкурсів.

Упродовж вечора на території заходу працюватимуть і волонтери Руху підтримки закарпатських військових. Цього разу вони планують влаштувати виставку-продаж полотен закарпатських художників. «Ми розраховуємо, що захід такого рівня збере закарпатський бомонд, людей, які цінять класичну музику, а отже небайдужі і до образотворчого мистецтва. В основному картини від закарпатських художників ми продаємо через Інтернет, але побачити їх наживо – це зовсім інші сприйняття. Крім того, ціни на картини дуже демократичні, а автори дуже відомі. Для придбання тепловізора нам ще бракує 1470Є євро, повна ціна 2450 євро. Потреба у цьому приладі на Сході зараз надзвичайно актуальна, адже наша 128-ма бригада воює в найгарячішій точці Авдіївці, шахті Бутовка, Красногорівці. Цей прилад буде передано для окремого розвідвзводу в складі механізованого батальйону», – розповіла «Дню» керівник волонтерського руху Галина Ярцева.

Серед авторів полотен, які продають волонтери – Одарка Долгош, Олена Кондратюк, Тарас Усик, Леся Приймич, та багато інших. Переглянути полотна ви можете на офіційному сайті виставки –http://ukrtoloka.com.ua/.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт