“ВЕТ ФРАН” допоможе колишнім військовим започаткувати власну справу

28/07/2015

IMG_8012Всеукраїнська громадська організація “Федерація розвитку франчайзингу, гостинності та інфраструктури” спільно з Київською міською адміністрацією (КМДА) планує запустити програму адаптації військовослужбовців “ВЕТ ФРАН”, аби допомогти військовим та ветеранам різних силових структур призвичаїтися до життя без армії. Зокрема, як наголошують автори проекту, метою цієї ініціативи є допомогти колишнім армійцям, учасникам АТО почати власну справу.
Програма передбачає комплекс майстер-класів і тренінгів на тему “Не шукай роботу – почни власну справу”, а також низку круглих столів та конференцій з франчайзингу.
Окрім того, для учасників “ВЕТ ФРАН” автори розробили спеціальні навчальні програми з розвитку власної справи, досвід участі в яких стане міцним ґрунтом у створенні майбутніх власних проектів.
За словами президента ВГО “Федерація розвитку франчайзингу, гостинності та інфраструктури” Олега Лащука, участь у програмі для колишніх силовиків буде на пільговій основі, адже у такий спосіб франчайзери хочуть подякувати військовим за їхню службу і захист держави.
Більше того, як наголосив пан Лащук, після закінчення навчання найуспішніші випускники можуть розраховувати на часткове фінансування пілотних проектів від компаній-франчайзерів, а також на спонсорську підтримку своїх ініціатив.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт