ВГО “Поруч” долучилася до дитячих «Вишитих мрій»

14/08/2017

ВГО “Поруч” стала партнером Міжнародного волонтерського проекту «Вишиті мрії», який уже більше двох років реалізують переселенці з Донбасу. Головними його завданнями є сприяння творчому розвитку дітей, навчання їх праці, орієнтації на сучасному ринку товарів та послуг, соціальна адаптація, вивчення українських звичаїв і традицій.

Голова ГО «Культурно-освітня фундація «Liberi Liberati» Максим Потапчук неодноразово наголошував, що «Вишиті мрії» допомагають постраждалим внаслідок війни на Сході України дітям, а також дівчатам та хлопцям, що опинилися у складних життєвих обставинах, навчитися самим заробляти кошти, а не просити їх у благодійників.


Роботи юних майстрів, а загалом свої мрії вишивають понад сто дітей з Краматорську, Костянтинівки, Дружківки та Покровську, бачили не тільки в різних містах України, а навіть у Європі. Виставки-ярмарки проходили у Хорватії та Словаччині. Отримані від продажу дитячих робіт кошти передаються юним даруванням для подальшого вдосконалення творчих навичок.

Важливо, що цей проект не тільки сприяє орієнтації на сучасному ринку товарів та послуг, а і збирає разом все більше й більше однодумців.

Ось і ВГО “Поруч” увійшла у коло цих однодумців, подарувавши нещодавно набори найнеобхідніших для нових вишивок матеріалів, тим самим і надавши новий поштовх дитячому волонтерському проекту “Вишиті Мрії” у старовинному українському місті Сіверськ, що на Донеччині.

З новеньких матеріалів для творчих робіт діти зроблять вишиті мішечки для лікарських трав та отримають за свою роботу нагороду – сучасні дитячі книжки. Також організація передала барвисті нитки для дитячого скаутського табору, пластуни якого за допомогою талановитого вихователя Ірини Скопенко навчилися робити обручики для своїх хустинок та якісні сувеніри.

Робімо добрі справи разом!

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт