ВГО “Поруч” – на роллер-фесті в Краматорську

28/06/2017

25 червня в Краматорську проходив Роллер-фестиваль “KRF-2017”, присвячений Дню молоді, учасниками якого стали ролери з Краматорська, Дружківки, Києва.

“Роллер-Фестиваль” – це змагання для всіх бажаючих, які впевнено тримаються на роликах, незалежно від віку, роду занять або соціального статусу. Фестиваль став чудовою можливістю показати свої навички катання нарівні з іншими й отримати звання найкрутішого роллера.

Змагання проходили по семи дисциплінам: “Freestyle Slides”, “Classic Freestyle Slalom”, “Battle Freestyle Slalom”, “Limbo”, “High Free Jump”, “Long Jump”, “Speed Slalom”.

До організації Краматорського ролер-фесту підключилася Всеукраїнська громадська організація “Поруч” в особі її виконавчого директора Марії Тищенко. До речі, Марія стала не тільки співорганізатором, а й успішним учасником змагань, завоювавши золото в дисципліні “Freestyle Slides” та срібло – у “Classic Freestyle Slalom”!


 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт