ВГО «Поруч» підтримала проведення масового спортивного забігу в місті Каховка

06/06/2016

DSC_00494 червня в м. Каховка (Херсонська область) відбувся перший спортивний забіг на Кубок Міського Голови. Метою заходу була популяризація здорового способу життя, пропагування занять спортом, підняття морального та спортивного духу дітей та дорослих.

Забіг ефективно зконсолідував зусилля міської влади, громадських організацій, благодійних фондів та бізнесу.

Організатор забігу: міський голова м.Каховка – Андрій ДЯЧЕНКО

Генеральний спонсор: БО «Благодійний фонд Ігоря Хомінця «Знай більше!»

Партнери: громадська організація «Поруч», громадська організація «Каховський військово-патріотичний клуб «Сокіл», ресторан «Парк Авеню», магазин «Скрепка», газета «Каховські Новини».

Компанія «Coca-Cola» забезпечила учасників забігу питною водою ТМ «BonAqua».  


У заході взяло участь близько 700 активістів різного віку. Найстаршому спортсмену було 78 років, наймолодшій – 1 рік та 18 місяців.

Для учасників забігу було передбачено декілька маршрутів – на 5 км та 2км для дорослих та молоді, на 500 метрів для людей з обмеженими фізичними можливостями, на 1 км для дітей до 14 років та нс 500 метрів – для дітей до 10 років.

Перед забігом учасникам була проведена розминка, а протягом усього заходу для гостей відбувалася культурно розважальна програма, виступи танцевальних колективів та музикальних ансамблів.

Переможці та призери отримали цінні призи від партнерів та спонсорів – планшети, мобільні телефони, сумки.

Активісти ВГО «Поруч» – Марія Тищенко, Яна Брик, Владислав Дементьєв, Христина Гиренко, Владислав Корінь, Анастасія Сулима, Ігор Тітов та юні волонтери Данил Тищенко і Орхан Набієв, – провели тренінги для місцевих волонтерів, які координували перебіг заходу, та допомогали в організації забігу.

Забіг відбувся на високому організаційному рівні, учасники та організатори з нетерпінням чекають продовження наступного року!

DSC_0247 DSC_0446 DSC_0797

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт