ВГО “Поруч” продовжує допомагати дитячим «Вишитим мріям»

13/12/2017

Як ми вже повідомляли влітку цього року, ВГО “Поруч” стала партнером Міжнародного волонтерського проекту «Вишиті мрії», котрий уже більше двох років реалізують переселенці з Донбасу. Головними його завданнями є сприяння творчому розвитку дітей, навчання їх праці, орієнтації на сучасному ринку товарів та послуг, соціальна адаптація, вивчення українських звичаїв і традицій.

Голова ГО «Культурно-освітня фундація «Liberi Liberati» Максим Потапчук неодноразово наголошував, що «Вишиті мрії» допомагають постраждалим внаслідок війни на Сході України дітям, а також дівчатам та хлопцям, що опинилися у складних життєвих обставинах, навчитися самим заробляти кошти, а не просити їх у благодійників. Днями М.Потапчук знову висловив подяку ВГО “Поруч” за чергову вчасну та корисну допомогу для дітей зі сходу України. Яскраві нитки, фетр, тканини, речі для немовлят – все це відвіз він до Золотого (Луганщина) та Сіверська (Донеччина) у дарунок від наших волонтерів. Наразі діти вишили багато подаруночків та готуються до святкового Різдвяного ярмарку.


Друзі, пропонуємо вам купити благодійні подарунки для своїх рідних, колег та приятелів. У Золотому, Костянтинівці, Дружківці, Красногорівці та Сіверську школярі й дошкільнята швиденько готуються до свят та шиють-вишивають чобітки-миколайчики, мішечки для лікарських трав і спецій, вишиті браслети, в’яжуть коників та півників, що традиційно принесуть щастя у ваш дім або офіс. За отримані кошти ГО «Культурно-освітня фундація «Liberi Liberati» планує закупити дітям корисні книжки та канцелярію.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт