ВГО «Поруч» – разом з каховськими “Юними майстринями”

27/10/2017

20-22 жовтня в МВЦ у Києві пройшла XVII Міжнародна виставка  «Craft. Business and Hobby». У межах цього заходу відбувся VII Всеукраїнский конкурс дитячої творчості «Волшебный бисер», у  якому взяли участь 89 юних майстрів бісероплетіння з усієї України. Серед фіналістів були і 13 вихованців зразкового колективу гуртка «Юні мастрині» Комунального закладу «РЦДЮТ» Каховської районної ради. Це надзвичайно тішить, адже усі заявлені роботи пройшли до фінального етапу конкурсу. Треба зазначити, що участь у такому значущому для нас конкурсі відбулася завдяки підтримці ВГО «Поруч» – матеріали для виготовлення виробів оплачено  коштом цієї організації.


Переможцями VII Всеукраїнського конкурса дитячої творчості «Волшебный бисер» стали вихованки гуртка “Юні майстрині”: І  місце – Клименко Анна (вікова категорія13-16 років) за кольє “Танок Квітів”, І місце – Остаповець Поліна (вікова категорія 9-12 років) за кольє “Бабине літо”. Це – велика кропітка робота дітей, адже у конкурсі взяли участь вироби, виготовлені уже в поточному  навчальному році. Тобто, на підготовку пішло всього-навсього шість тижнів! Вітаю вихованців та їхніх батьків з перемогою!

Колодич Олена, керівник гуртка.

Докладніше про конкурс можна подивитися за адресою http://www.biserknitting.com/ru/Contests_october2017/ 


 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт