ВГО “Поруч” – співорганізатор і учасник круглого столу про ґендерні проблеми в галузі освіти

17/02/2018

15 лютого в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ) відбувся міжнародний круглий стіл “Гендер в академії: статус кво”. У важливих дискусіях розглядалися питання гендерної рівності в сучасному українському науково-освітньому середовищі.

У круглому столі за участю міжнародних експертів зі Швеції, Ісландії, Німеччини, Грузії та Азербайджану взяли участь також і активісти ВГО “Поруч”, які, до того ж, були й співорганізаторами цього заходу.

Спікерами виступили: Девід Кереселідзе, ректор Університету Нью Віжн (м.Тбілісі, Грузія); Маріон Вьолькі, голова офісу з рівних можливостей Університету м.Констанц (ФРН); Майя Босніч, координатор проекту “Гендерно орієнтоване бюджетування в Україні” (Швеція); Сергій Лещенко, народний депутат України, член комітету з питань протидії та запобігання корупції; Марія Тищенко, виконавчий директор ВГО “Поруч” та Джустін Сантана Міранда, інтерн з питань гендеру зі Швеції.

У своїй презентації Марія розповіла присутнім про діяльність нашої організації в напрямку, що стосується допомоги у розв’язанні чи пом’якшенні гендерних проблем в українській освітній галузі, а Джустін, яка останній тиждень була і стажисткою у проектах “Поруч”, –  про гендерно-нейтральну мову та важливість її впровадження у навчальних закладах.

Epilogue: What we have done. What we do. What we will do.

Опубліковано Gender Initiative for Universities and Society 20 лютого 2018 р.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт