ВГО “Поруч” – співорганізатор І Всеукраїнського вернісажу-практикуму для вчителів економіки та викладачів підприємницьких дисциплін

10/02/2018

9 лютого  у КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбувся І Всеукраїнський вернісаж-практикум для вчителів економіки та викладачів підприємницьких дисциплін «Впровадження компетентності підприємливості в освітній процес у контексті реформування освіти і реалізації економічного патріотизму», співорганізатором якого виступила ВГО “Поруч”.

 

Виконавчий директор “Поруч” Марія Тищенко представила мотиваційну міні-лекцію за тематикою волонтерства та підприємливості у сфері освіти. Також серед спікерів були: ректор КНЕУ Лук’яненко Дмитро Григорович, начальник профорієнтаційного відділу розвитку підприємництва та лідерства Паздрій Віталій Ярославович, керівник Чутівського бізнес-центру учнівської молоді Чернобай Надія Володимирівна.

 

Крім того, після стратегічної сесії за організації “Поруч” відбувся тренінг «Школа Волонтерів» для бажаючих учасників заходу.

Вернісаж майстер-класів доповнив тренінг від Британської Ради Active Citizens.

 

У підсумку роботи учасники були нагороджені сертифікатами, а також найактивніші з них отримали міні-презенти.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт