Відбулася науково-практична студентська конференція «Модель ООН 2016»

13/04/2016

IMG_54989-10 квітня 2016 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулася всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Модель ООН 2016» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Представництва ООН в Україні.

Інформаційними партнерами та спонсорами даного заходу були громадська організація «Поруч» та торгівельна марка «Askold», які забезпечили смачними ті-брейками та підготували цікаві призи для найактивніших учасників конференції.

У конференції взяли участь студенти молодших та старших курсів з усіх куточків України, які були розподілені на групи по 5-6 чоловік, кожна з яких представляла окрему країну. Кожен учасник групи також представляв свою країну в одному із комітетів ООН: Раді Безпеки, ЮНЕСКО, Комітеті з економічних та фінансових питань, правових питань, адміністративно-бюджетних питань, роззброєння та міжнародної безпеки.

На відкритті даного заходу учасників привітали заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун та начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Ганна Новосад, які зазначили, що дана ініціатива є дуже цікавою та повчальною. Головна частина заходу розпочалася із привітальних промов послів та представленням своїх країн. Далі відбувалася робота в комітетах, де кожен із делегатів виступав із промовою по заданій темі, та обговорення нагальних питань світового масштабу.

У даній студентській конференції взяли участь студентки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та волонтери громадської організації «Поруч» Світлана Позняк та Анастасія Бежевець. Світлана представляла Єгипет у ЮНЕСКО та висловлювала позицію країни щодо питання «Захист об’єктів всесвітньої спадщини у зонах конфліктів». У той час як Анастасія представляла Казахстан у комітеті з економічних та фінансових питань та дискутувала на тему «Вплив тіньової економіки на розвиток країн». Дівчата гідно представили свої країни та були одними із найактивніших учасників заходу. Учасники вправно демонстрували свої ораторські здібності, з легкістю оперували правовими документами та пропонували змістовні і конструктивні шляхи вирішення нагальних питань, а також показали гарні навички роботи в команді, що допомогло їм спільними зусиллями написати резолюції. Останнім етапом було прийняття резолюцій на Генеральній Асамблеї ООН, які розроблялися у кожному комітеті впродовж другого дня конференції.

DSC_0622 IMG_5404 DSC_0626

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт