Відбулася весняна академічна школа БУКОВЕЛЬ 2016

27/05/2016

20IMG_7469-24 травня 2016 року на території карпатського курорту Буковель (село Поляниця, Івано-Франківська область) відбулася міжнародна навчально-тренінгова програма “Весняна академічна школа БУКОВЕЛЬ 2016”. Головною метою цієї нової для України освітньої ініціативи було підготувати лідерів-професіоналів у галузі вищої освіти та створити сталу громадянську платформу, яка об’єднає провідних вітчизняних викладачів і науковців, міжнародних експертів та дослідників, інших зацікавлених осіб, для сприяння “знизу” глибоким якісним змінам в українській вищій школі.

Організаторами та партнерами заходу виступили: Науково-популярний сайт Освітні трендиГромадська організація Україно-Американська асоціація працівників вищої школиМіжнародна культурно-освітня асоціація (США)Спілка дослідників вищої освіти УкраїниГромадська організація «Поруч»

Призи активним учасникам програми забезпечила ТМ «Askold».

Учасниками школи стали понад 40 вмотивованих викладачів та науковців з різних регіонів Україні.


Насичена п’ятиденна програма школи включала в себе різні аспекти педагогічної майстерності та була направлена на розвиток професійних компетенцій сучасного викладача. Школа включала в себе різні види активностей: лекції-дискусії, тренінги, майстер-класи, симуляційні ігри.

Тренерами та лекторами програми стали провідні українські та міжнародні експерти у галузі освітньої політики, з питань законодавства про освіту, методів оцінювання якості освіти; ініціатори та учасники міжнародних та національних дослідницьких проектів; бізнес-тренери; представники громадських організацій: Володимир БахрушинФредрік БйоркОльга ГомілкоВікторія ГорбуноваЯна КелічаваВіталій КлимчукСергій Курбатов, Анатолій ОлексієнкоОлена Сайтза також експерти ГО «Поруч»: Володимир Сацик (автор ідеї проекту), Олександр Длугопольський, Арсен Келічавий, Ганна Скитьова, Марія Тищенко, Віра Усик.

Захід відбувся в приємній та продуктивній атмосфері, учасники активно обмінювалися думками з питань розвитку системи вищої освіти в Україні, ділилися власними досвідом та досвідом своїх навчальних закладів з різних аспектів, пропонували своє бачення інноваційного розвитку в нашій країні, здобували нові знайомства для вибудови активної національної спілки викладачів та науковців нової генерації.

Бажаємо учасниками програми наснаги та натхнення й чекаємо на нові зустрічі!

IMG_7324 IMG_7055 IMG_7105

ФОТОЗВІТ

ВІДЕО

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт