Відбулося урочисте нагородження переможців бізнес-турніру «Стратегія фірми-2016»

16/04/2016

IMG_640516 квітня 2016 року у Міністерстві освіти і науки відбулося урочисте нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016».

Щорічний турнір «Стратегія фірми» має на меті відкрити молоді старшого шкільного віку світ економіки й підприємництва на прикладі реалістичної моделі компанії в бізнес-симуляторі ViAL+; сформувати практичні ділові компетентності учасників та допомогти їм у майбутньому професійному самовизначенні. Захід ефективно консолідував зусилля представників середньої і вищої школи, бізнесу, державних органів, місцевого самоврядування, громадських організацій і об’єднань.

рганізаторами турніру виступають Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ), громадська організація «Поруч», Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Інститут модернізації змісту освіти МОН України.

Партнерами змагання є компанія «Coca-Cola», KMPG, ICEA Summer Camp, MBA Kids, торгівельна марка «Аскольд»

У турнірі взяли участь учні ЗНЗ та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (коледжів, технікумів, училищ тощо) віком від 14 до 18 роківДля участі у турнірі зареєструвалося понад 2500 школярів з усіх регіонів України.

На урочистій церемонії нагородження, з привітальним словом до фіналістів, серед інших, звернулася і координатор соціальних проектів ГО «Поруч» Яна Брик, яка наголосила на важливості проведення Всеукраїнських змагань високого рівня, які б допомагали виховувати українську молодь нової генерації. При цьому, для успішної реалізації таких заходів, важливу роль має консолідація зусиль громадськості, державних інституцій, місцевої влади та бізнесу, наголосила Яна.

Перемогу у турнірі «Стратегія фірми-2016» здобув Владислав Бакута з Вінниці. Друге місце посів Денис Котов з Кіровограда, а трете – Девяткин Артем з Боярки.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів та наснаги!

IMG_6401 IMG_6449 IMG_6503

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ 

ПОДІЯ НА САЙТІ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт