Відбувся другий тренінг з курсу розвитку лідерства для учніського самоврядування

27/10/2016
DSC_022126 жовтня в Київському міському будинку вчителя відбувся другий тренінг з курсу розвитку лідерства для президентів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів м. Києва. 
Проект реалізовується експертами ВГО “Поруч” в рамках роботи творчого об’єднання учнівського активу професійно-технічних навчальних закладів “Лідер”, за ініціативи управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради.
Фасилітатором тренінгу з теми “Ефективність лідера” була Христина Гиренко. Учасникам були запропоновані вправи та симуляційні ігри на визначення лідера, обговорювалися якості, якими має володіти ефективний лідер. Учасники мали спробу попрацювати в нових командах, де була можливість проявити свої лідерські якості.
Завдяки підтримки торговельної марки «Askold» активісти могли поласувати солодощами під час ті-брейку.
Дякуємо студентам за активну участь! Наступний тренінг відбудеться 30 листопада в Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська,57). Чекаємо на Вас!

ФОТОЗВІТ


 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт