Вийшов довідник про пільги та гарантії учасникам АТО!

08/05/2015
Інформаційну брошуру “Пільги та гарантії для учасників антитерористичної операції” випустила Фундація «Відкритий Діалог».

На створення такого довідника активістів Фундації наштовхнув досвід спілкування із солдатами, що перебувають в АТО або звідти повертаються, а також із їхніми родинами.

Склалося враження, що процедура отримання статусу учасника і оформлення пільг є настільки складною, що середньостатистичний солдат чи його родина не в стані розібратися з усіма бюрократичними перипетіями. Тому ми вирішили допомогти їм у міру можливості: проаналізували законодавство і оформили інформацію у вигляді схем та алгоритмів. Формат А5 дозволить завжди мати брошуру із собою: чи то в коридорах установ, чи навіть на полі бою, – пояснює Агнєшка Гуральська, менеджер проекту.

У брошурі розкриваються питання того, як отримати статус учасника АТО та посвідчення “Учасника бойових дій” та “Інваліда війни”, які існують пільги та одноразові допомоги, та ін.

Брошура розповсюджується безкоштовно і адресно, а також доступна для безкоштовного завантаження на сайті:

http://ua.odfoundation.eu/a/6298,pilgi-ta-garantiyi-dlya-uchasnikiv-antiteroristichnoyi-operaciyi

Проект став можливий завдяки підтримці Шведського агентства міжнародного розвитку та Української гельсінської спілки з прав людини.

http://life.pravda.com.ua/society/2015/05/7/193625/

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт