Виконавчий директор ГО «Поруч» – Марія Тищенко провела тренінг в ТОДА

17/11/2015

DSCN0051 Тренінг-семінар «Проектна діяльність у рамках міжнародних програм – важлива складова розвитку територіальних громад» відбувся 2 листопада у Тернопільській ОДА. У заході взяли участь наукові співробітники, представники РДА, структурних підрозділів ТОДА, а також представники 26-ти новостворених об’єднаних територіальних громад. Загалом семінар відвідали майже 100 осіб.

 

«Сьогодні наші спільні зусилля ми повинні спрямувати на те, аби досягнути позитивних змін, — наголошує заступник голови-керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Шумада. — Якщо зможемо продемонструвати це, іноземні інвестори будуть готові вкладати кошти у нашу область, залучатиметься допомога наших іноземних партнерів».

 

На даний час є близько 50 грантових проектів, у яких можна брати участь. Проте заявки, подані представниками громад, не завжди належної якості, зазначає директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської ОДА Галина Воляник. Відтак, аби доступно пояснити, як визначити основні критерії успішного проекту, провести семінар запросили к.е.н., доцента, доцента кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана», виконавчого директора НГО «Поруч» Марію Тищенко. Фахівець має неабиякий досвід у створенні подібних інвестиційних проектів.

DSCN0066

«У невеликих містах зміни відбуваються набагато швидше, — переконана Марія Тищенко. — І територіальні громади відіграють у цьому важливу роль. Є проекти, які запросто можна реалізувати у містах на зразок Тернополя, натомість у Києві — просто неможливо».

Під час семінару фахівець окреслила загальні підходи з підготовки, написання і подання проектних пропозицій та й проектної діяльності в цілому. Окрім того, розповіла про особливості написання проектів під конкретні грантові конкурси, пошуки фінансових джерел, часові рамки кожного з етапів проектної діяльності. А також на прикладі вже реалізованого проекту розглянула особливості конкретних грантових конкурсів та проектів.

 

DSCN0071

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/105381.htm

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт