Виховна година в Ліцеї

28/09/2015

Тищенко Марія поділилася зазначила: «Сьогодні, понад 50 % дорослого населення США беруть участь у волонтерській діяльності. Згідно з урядовою статистикою, у 2014 році, їх вклад у розвиток місцевих та національних громад сягнув 7,7 мільярдів робочих годин, а внесок у ВВП США оцінюється у 5-6%. Волонтерський досвід юних американців збільшує їх шанси на вступ до престижних навчальних закладів та отримання грантів на навчання – це є мотивом, який спонукає до активності в таких секторах як культура, освіта, екологія. В кращих університетах світу існує практика «соціальної роботи». Якщо студент займається волонтерством, являє собою соціальну цінність – це є конкурентною перевагою на ринку праці».

ГО «Поруч» щиро дякує адміністрації ліцею, які в своєму закладі проводять акцію «Лист солдату». Мета такого заходу: розвивати почуття відповідальності за долю своєї держави; виховувати почуття патріотизму, національної гідності у школярів.

IMG_3645 IMG_3667 IMG_3674

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт