Виконавчий директор ГО «Поруч» взяла участь в обговоренні Національної волонтерської служби

14/09/2015

1 10 вересня 2015 р. у Києві відбувся круглий стіл “Розвиток волонтерства в Україні”, ініційований Міністерством молоді та спорту спільно з Волонтерами ООН.

Участь у заході взяли 32 представники міжнародних та національних волонтерських організацій та організацій, що працюють з волонтерами в різних регіонах України.

Відкрили захід Сергій Митрофанський, заступник Міністра молоді та спорту, Войтех Хледік, координатор програми Волонтери ООН в Україні та Денні Робертсон, директор Корпусу Миру США в Україні.

Войтех Хледік презентував учасникам бачення щодо створення Національної волонтерської служби та заявив про готовність Волонтерів ООН сприяти реалізації проекту в Україні.

Денні Робертсон розповів про досвід діяльності Корпусу Миру США в Україні. В рамках заходу Томас Шопа, головний спеціаліст Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи і Кавказу, презентував звіт про участь української молоді в програмах Європейської волонтерської служби.

У форматі «світового кафе» було узагальнено пропозиції до проекту створення Національної волонтерської служби в Україні.

За результатами круглого столу учасники узагальнили пропозиції до проекту створення Національної волонтерської служби в Україні. Проект буде узагальнено Волонтерами ООН в Україні та подано на розгляд до штаб-кварти Волонтерів ООН.2

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт