Вінницькі волонтери передали в зону АТО 5 тонн гуманітарки та відремонтований УАЗ

13/08/2015

Вінницькі волонтери зібрали для українських бійців майже 5 тонн допомоги, яку передадуть в зону АТО разом із відремонтованим УАЗом. Про це інформують ЗМІ.

Йдеться про продукти, воду, ліки, засоби гігієни. Також для бійців придбали літній одяг та тепловізор. Діти, традиційно намалювали бійцям малюнки з побажаннями миру та перемоги.

«Частину зібраного відправлять УАЗом, який придбали та відремонтували за кошти благодійників. Передадуть автомобіль вінницьким бійцям, які стоять на блокпостах в зоні АТО»,  – йдеться у повідомленні.

«Відремонтували і веземо цього УАЗіка їм туди, щоб елементарно – боєприпаси підвести, тієї ж самої води та навіть з’їздити на мирну територію отримати якусь посилку і то, це буде великий плюс для хлопців», – зазначив волонтер Андрій Гешпаль.

Нагадаємо, українська діаспора Сполучених Штатів зібрала та передала допомогу дніпропетровським дніпропетровським медичним закладам на суму $680 тис.

Як повідомлялося, бійцям АТО волонтери подарували «Хаммер», який облаштують для бойових потреб.

uazmi.org

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт