Вінницькі волонтери відновили уже три пошкоджені в зоні АТО автомобілі

02/07/2015

x45025.jpg.pagespeed.ic.QIA_X5_yOzOIKQli7YXEВінницькі волонтери відновлюють автомобілі, пошкоджені в боях на Сході.

Над цим спільно працюють професійні автомеханіки та добровольці. Одні ремонтують техніку, інші знаходять необхідні для роботи та закупівлі запчастин гроші. Гуртом відновили уже три пошкоджені автомобілі.

Військовослужбовець 93-ї механізованої бригади ЗСУ Віктор Садич пробув у зоні бойових дій на Сході майже рік, тепер повернувся додому на відпочинок. Із собою привіз автомобіль, який його бойові побратими попросили привести до ладу. На автівці бійці виїжджали на завдання, в ході одного з них через потрапляння салону в авто вигорів салон.

Техніку із передової бійцям безплатно ремонтують вінницькі автомайстри. Працюють без вихідних, інколи навіть ночами. “Це наші хлопці, які там за нас проливають кров. Хотілося хоч чим-небудь допомогти”, – стверджує Юрій Гнатюк.

Грошима на запчастини допомагають волонтери. Збирають їх як у самій Вінниці, так і серед закордонних благодійників. “Підприємці, звичайні люди, і навіть наші колеги з Польщі також нам передали 3 тисячі гривень для ремонту цього автомобіля”, – розповів волонтер Андрій Дручинський.

ВІйськовослужбовці кажуть, що на передовій від легкових автомобілів іноді буває більша користь, ніж від важкої бойової техніки. “Такі машини – вони більш маневренні, вони швидкі, вони тихенькі. Вони проїжджають там, де не може проїхати броньована техніка, і може проїхати скритно”, – стверджує військовослужбовець 93-ї механізованої бригади ЗСУ  Андрій Грачов.

Ще один автомобіль планують повністю відремонтувати до кінця липня. На Схід його перевезуть військовослужбовці, які повертатимуться на передову після ротації.

www.5.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт