Візит експертів “Поруч” до Шотландії

06/02/2018

З 21 до 31 січня 2018 року експерти ВГО «Поруч», викладачі факультету економіки та управління ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана» Арсен Келічавий, Єлєна Прохорова та Марія Тищенко відвідали бізнес-школу університету Абертей у місті Данді, Шотландія.

Під час робочого візиту наші експерти відвідали лекції та практичні заняття студентів I-V курсів, а також мали бесіди з викладачами університету Абертей щодо особливостей навчання студентів в університетах Шотландії та Великої Британії.

Марія Тищенко і Арсен Келічавий презентували досвід соціального підприємництва в Україні студентам 4-го курсу на лекції із «Сучасних проблем у бізнесі», а Єлєна Прохорова – стратегії зростання компаній на прикладі українських виробників студентам 5-го курсу на лекції зі «Стратегічного менеджменту та лідерства».

Крім того, у ході зустрічей і спілкувань наші експерти поділилися досвідом реалізації соціальних проектів, чим успішно займається ВГО «Поруч» у різних куточках Уераїни вже протягом багатьох років.

Візит колег із університету Абертей до КНЕУ імені Вадима Гетьмана та до волонтерів «Поруч» для продовження взаємного обміну досвідом роботи очікується в квітні та травні 2018 року.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт