Волинські волонтери повезли черговий вантаж у зону АТО

28/12/2015

Дитячі малюнки, власноруч виготовлені паперові ялинки, ангелики та новорічні дзвоники зі словами «Дорогий солдате, повертайся живим!» сьогодні, 28 грудня, повезли волонтери центру «Серце патріота» в зону АТО.

Це, напевне, найважливіший вантаж, який доставлять бійцям під час ювілейної – 100-тої поїздки, – повідомили IA ZIK у центрі «Серце патріота».

За словами керівника волонтерського центру Сергія Балицького, «у сотій поїздці по графіку маршруту у «Серця патріота» головний пункт призначення – військовий госпіталь, що у Сіверодонецьку Луганської області». Туди везуть медикаменти, перев’язувальні матеріали, 10 інвалідних візків та ковдри. Ці речі вдалося отримати в рамках гуманітарної допомоги з Німеччини. Також у графіку маршруту – 29 блокпост та 81-ша бригада.

У цю поїздку також їде співзасновник українсько-німецької благочинної організації «Серце для України» Ігор Климчук. Вже понад рік вони співпрацюють з «Серцем патріота». Саме завдяки Ігорю Климчуку та його колегам в зону АТО постійно доставляється благодійна допомога з Німеччини.

«Наша організація знаходиться в німецькому місті Бремен. Разом із «Серце патріота» цього разу ми веземо допомогу в благодійну організацію «Вітчизна», яка знаходиться у Краматорську і займається проблемами сімей бійців АТО та переселенців. Другу частину вантажу доставлять у департамент охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації. Працівники цього департаменту звернулися до нас із проханням допомогти з медичним оснащенням лікарні, яка була тимчасово дислокована з Луганська у «зелену зону» в місті Северодонецьк. Евакуація лікарні відбувалася в екстрених умовах. Відповідно, практично все устаткування залишилося на базі основного приміщення», – розповідає Ігор Климчук.

У Краматорськ «Серце для України» за останній місяць надає вже другий транш допомоги. Перший відправили поштою близько місяця тому. В загальному – це близько тонни благодійного вантажу. А це – жіночий та чоловічий одяг, іграшки, а для бійців – теплі речі та засоби особистої гігієни.

«Сьогодні дуже важливо надавати психологічну підтримку бійцям. Тому дитячі листи для бійців, які ми передаємо з усіх куточків Волині, – це свого роду талісман. Багато-хто з солдатів носить їх постійно з собою у внутрішній кишені», – каже Ігор Климчук.

Волинські волонтери повезли черговий вантаж у зону АТО
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт