Волонтер ГО «Поруч» взяв участь у міжнародному тренінгу “Local in Global”

09/03/2016

Із 26 лютого по 4 березня 2016 р. д.е.н., проф., директор НДІ інноваційного розвитку та державотворення, волонтер ГО «Поруч» Длугопольський О.В. прийняв участь у міжнародному тренінгу Erasmus+ “Local in Global”, присвяченому проблемам сталого розвитку економіки.

Тренінг проходив у Нижній Сілезії, Кшижова – місці, яке відоме за активністю групи «Kreisau Circle», яка протягом 1942-1943 рр. під керівництвом Хельмута фон Мольтке розробляла плани майбутнього Німеччини та Європи після колапсу нацизму. Сьогодні Фундація Кшижова – міжнародний центр зустрічей для європейського порозуміння, в якій відбуваються різноманітні заходи для молоді та працівників освіти з різних країн світу.

Тренінг відбувався як у формі презентацій сучасних вимірників економічного розвитку та добробуту, дискусій навколо того, чи завжди економічне зростання сприяє розвиткові, створенню робочих місць, розв’язанню проблем бідності та безробіття, покращенню якості життя людей, так і у формі стимуляційної гри із побудови міста сталого розвитку Krapowa (www.krapowa.org), під час якої учасники набували практичних навичок фандрайзингу, проектного менеджменту, а також soft skills проведення переговорів та командної роботи.

По завершенню тренінгу учасники мали можливість ознайомитися із проектами сталого розвитку м. Вроцлав та Кшижова, дізнатись більше про зародження руху солідарності у Нижній Сілезії, відвідати пам’ятні місця польсько-німецької історії.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт