Волонтер “Поруч” виграла урядовий грант від державного департаменту США

30/06/2015

susi-logo_0Волонтер громадської організації “Поруч” Бежевець Анастасія виграла урядовий грант від державного департаменту США.

Програма SUSI (Study of the U.S. Institutes) за напрямком «Соціальне підприємництво» проходитиме в Унівенситеті Індіана штат Індіана з 29.06 по 02.08.2015 року, де 15 молодих лідерів з країн європейського регіону розглядатимуть питання соціального підприємництва. Ця програма повністю фінансується урядом США та має на меті можливість поділитися американським досвідом зі студентами різних країн.

У рамках програми учасники будуть навчатися за інтегрованою програмою, яка буде включати аудиторні години, поїздки до НГО, а також волонтерство. Учасникам надана унікальна можливість розробити власний проект та презентувати його у Вашинтоні у державному департаменті США.

Крім того, у рамках навчальної програми, студенти відвідають Новий Орлеан, де також зможуть займатися волонтерською роботою, а також відвідають громадські організації регіону.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт