Волонтер ВГО “Поруч” на тренінговому курсі 50-50

26/06/2017

Волонтер Всеукраїнської громадської організації “Поруч” Ольга Ягелович була представником у тренінговому курсі 50-50 для представників національних, регіональних та місцевих органів влади, установ та інститутів громадянського суспільства, що працюють з молоддю.

12-17 червня 2017 року, м. Кам’янець – Подільський.

Тренінговий курс фокусувався на доступі молодих людей до соціальних прав та сприянні поширенню Enter Рекомендацій.

Старший науковий співробітник Львівської лабораторії прав людини і громадянина НАПрН України, к.ю.н., Володимир Гончаров, ознайомив учасників із вступом до соціальних прав: перше і друге покоління прав людини; причини приналежності соціальних прав що другого покоління; основні складові соціальних прав тощо.


Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг виступив з темою: “Пріоритетні напрямки співпраці Ради Європи та України” та розказав про стан справ на сьогоднішній день.

Заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема розповів про розвиток молодіжної політики в Україні, першочергові проекти та напрями роботи.

Юлія Носач, тренер та експерт з молодіжної роботи МБО “Партнерство “Кожній дитині” на реальних прикладах показувала можливості міжсекторальної співпраці, розкрила нові аспекти компетенції молодіжного працівника та функції молодіжної роботи.

Вразила зустріч із студентами Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, їхні безмежні амбіції та прагнення до знань.

Надзвичайно цікавий,інформативний та корисний тренінг-курс із тренерами – професіоналами в своїй сфері, і талановитими  та креативними учасниками.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт