Волонтери ГО «Поруч» на тренінгу з навиків академічного письма в KSE

12/03/2016

kseКиївська Школа Економіки та VoxUkraine провели тренінг, присвячений навикам академічного письма для міжнародних наукових журналів та якісній колумністиці в українських ЗМІ.

15 та 16 лютого Том Купе і Борис Давиденко провели майстер-клас про те, як писати наукові статті для міжнародних академічних журналів та як досягти успіху у написанні колонок для української преси. Участь у тренінгу взяли волонтери ГО «Поруч» – Віра Усик та Роман Неколяк.

Том Купе – викладач та провідний науковий співробітник Київської школи економіки. Том отримав ступінь PhD у Вільному Брюсельському університету (ULB). Його наукові інтереси зосереджені на економіці освіти, економіці праці та політекономії. Том поділився своїм досвідом у написанні академічних статтей з економіки для міжнародних наукових журнілів.

Борис Давиденко – головний редактор інтернет-видання VoxUkraine. Борис пояснив, що прес-редактори хочуть бачити, коли вони оцінють колонки для публікації.

KSE та VoxUkraine обєднують економістів, журналістів та юристів у їхньому бажанні проводити якісну, незалежну економічну експертизу та поширювати свої відкриття для України.

На своїй сторінці в Facebook, Борис Давиденко зазначив, що “Революція дала неймовірний поштовх новим «центрам довіри» – організаціям громадянського суспільства. Їм вірить більшість, до них змушена прислуховуватися влада. Простіше кажучи, сьогодні вони агенти змін. Мені пощастило: я знайшов «агентів», які можуть не тільки назвати чорне чорним, але вміють знаходити цей колір під численними шарами іншої фарби”.

“VoxUkraine — це незалежна та незаангажована аналітична платформа, яку заснувала та очолює команда досвідчених та висококваліфікованих економістів і юристів, що працюють в Україні та за кордоном. Метою VoxUkraine є підтримка економічних реформ у країні через просування заснованого на дослідженнях аналізу економічної політики, незалежну оцінку економічних перетворень, здійснення моніторингу та інтеграцію України в глобальну мережу економістів і політичних лідерів.” – повідомляється у розділі «Про нас» інтернет-видання.

Київська школа економіки (KSE), заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC), – це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. KSE входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів світового рівня. Таким чином, діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах. KSE провадить свою освітню діяльність за підтримки Уряду Швеції.”

Презентація Томаса Купе та Бориса Давиденка доступна за посиланням.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт