Волонтери ГО “Поруч” відвідали київський Street Quest

20/07/2015
Волонтери ГО "Поруч" відвідали київський Street Quest 
 
11709612_847379458680164_8879234834718362384_nЗнання англійської мови та вулиць власного міста - невід'ємна ознака сучасного волонтера. Цьогорічний Street Quest, який пройшов 18 липня в центрі столиці, відвідали і представники нашої організації. Перш за все, це була чудова нагода не лише перевірити свої знання мови та навички орієнтування, але й гарний спосіб тримати своє тіло в тонусі - квест проходив у формі змагання між командами, а тому між локаціями необхідно було пересуватися біжучи. 
 Квест (від англ. quest - пошук, пошуки пригод) - аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями. 
Під час гри команди вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання команди переходять до виконання наступного. Перемагає команда, що виконала всі завдання швидше за інших.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт