Волонтери ГО «Поруч» відвідали лекцію «Волонтерство та лідерство: як City Year покращує середню освіту в США?»

25/02/2016

12736184_1738666836369155_1992586791_nАктивісти ГО «Поруч» відвідали лекцію Мередіт Хансен, віце-президента американської організації Сity Year, що відбулась 24 лютого в Американському домі. Волонтерська організація “City Year” є реформатором позашкільного виховання у США. Вона співпрацює з державними школами у 27 муніципалітетах США, які мають особливо високий рівень бідності. “City Year” є членом AmeriCorps, мережевої державної програми розвитку громадянського суспільства.

Лекція п. Хансен охоплювала такі питання: освітні програми в школах за моделлю “City Year”; державні волонтерські програми — як “City Year” переконав уряд почати фінансувати волонтерські проекти в освіті через AmeriCorps; державно-приватні партнерства — як організація залучає фінансування, розбудовує стратегічне партнерство з урядом, шукає корпоративних спонсорів, проводить фандрейзингові кампанії, працює з донорами, залучає волонтерів; міжнародна співпраця “City Year”.

Волонтери ГО «Поруч» поділилися досвідом реалізації освітніх проектів в Україні та запросили до співпраці.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт