Волонтери ГО «Поруч» відвідали наймасштабніший «Фестиваль Громадських Організацій»

24/08/2015

IMG_9937 (1)Волонтери ГО «Поруч» відвідали наймасштабніший «Фестиваль Громадських Організацій», метою якого було створення затишного простору та платформи для спілкування, обміну досвідом, пошуку однодумців серед активних громадян – патріотів української землі, та подальше об’єднання громадських організацій та ініціатив для втілення спільної мрії – вільної України, шляхом формування свідомого суспільства небайдужих людей.

В результаті, фестиваль, який відбувся 22-23 серпня у селі Троєщина зібрав велику кількість учасників з понад 40 організацій. Усі організації були поділені за тематичними майданчиками: Патріотичним, Екологічним, Дитячо-молодіжним, Інформатично-економічним, Благодійним та Творчим. Програма майданчиків була розписана на 2 дні та включала в себе багато презентацій, майстер класів, воркшопів, а також виступів відомих українських зірок, художників музикантів, таких, як Анжеліка Рудницька, Ігор Янчук та інших.

ГО «Поруч» зробила свій вклад у проведення фестивалю, як співорганізатори: волонтери організації допомагали з благоустроєм майданчиків, зустрічали гостей та реєстрували учасників. Основним майданчиком, на якому ГО «Поруч» проводила свою діяльність, був Патріотичний. Саме тут були заслухані презентації  ініціативної групи переселенців з Донеччини, ГО «Ми разом», фонду «Турбота», російського антивоєнного руху на чолі з Ольгою Курносовою, а також громадянською спілкою «Воля Громади» був представлений «Кодекс вільної людини».

Щодо ГО «Поруч», волонтери організації на чолі з головою правління організації Олегом Лащуком  та виконавчим директором Марією Тищенко провели патріотичну акцію «Напиши лист солдату», на підтримку військовослужбовців, які служать у зоні проведення антитерористичної операції на сході України; Тищенко Марія та Брик Яна виступили з презентацією на тему: «Громадянське суспільство в системі сучасних суспільно-економічних відносин. Роль волонтерів у нашому житті»; презентували інформаційну брошуру про волонтерську діяльність в Україні (у брошурі зібрано корисну інформацію про контакти центрів безкоштовної психологічної допомоги, бази крові та реабілітаційні центри для воїнів АТО, діяльність ГО “Поруч”, новини про волонтерство, а також цитати відомих волонтерів).

Загалом, волонтери отримали багато нових вражень  та здобули цінний досвід під час проведення фестивалю.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт