Волонтери ГО «ПОРУЧ» відвідали поранених бійців АТО в Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни (Пуща-Водиця)

24/11/2015

За ініціативи ГО «ПОРУЧ» 23 листопада активісти організації разом з представниками ГО «Альтернатива» та Благодійним Фондом «За Україну» відвідали бійців АТО, які знаходяться на лікуванні в Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни у Пущі-Водиці.

З метою висловлення подяки  та підтримки бійців АТО волонтери ГО «Поруч» привезли з собою листи, отриманні внаслідок проведення акції «Лист солдату», художню та спеціалізовану літературу (економічної, політичної та воєнної тематики), а також солодощі, домашню випічку та консервацію.

Особливий ефект на бійців справили листи та малюнки дітей. Поміж листів українських громадян був лист навіть зі Швеції, привезений виконавчим директором ГО «Поруч» Марією Тищенко.

Під час дружнього чаювання бійці переглядали листи, ділилися захопливими та героїчними історіями з передової, а також висловили подяку волонтерам, які підтримують їх протягом проведення АТО. Розмова виявилася цікавою та інформативною.

Пересічним громадянам важко зрозуміти ті жахи крізь, які доводиться проходити бійцям регулярної української армії та добровольчих батальйонів захищаючи нашу Вітчизну. Тому найменше, що може зробити кожний свідомий громадянин України це підтримувати бійців АТО, морально та, за можливості, матеріально.

ГО «Поруч» закликає всіх допомагати українській армії у ці нелегкі для всієї країни часи. Не залишайтеся байдужими! Будуймо наше майбутнє разом!IMG_9089 IMG_9113 IMG_9119 IMG_9123

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт