Волонтери ГО «Поруч» взяли участь у круглому столі на тему «Патріотичне виховання в закладах освіти та через практичну волонтерську діяльність»

02/11/2015

28.10.20154-(2)28 жовтня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України підбили підсумки Конкурсу молодіжних волонтерських проектів за 2014 рік.

У рамках конкурсу відбувся круглий стіл на тему «Патріотичне виховання в закладах освіти та через практичну волонтерську діяльність», у якому взяли участь представники Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, громадських організацій, волонтерського руху, переможці конкурсу.

Учасники заходу обговорили питання волонтерського руху та патріотизму в Україні. Зокрема, голова правління ВМГО «Федерації жінок за мир у всьому світі» Тетяна Коцюба зазначила, що патріотизм та волонтерська діяльність мають велике значення саме зараз, коли потрібно бути свідомими у тому, що ми робимо і для чого ми живемо.

На думку голови правління «Федерації всесвітнього миру» Михайла Ільїна, зміни в країні відбуваються завдяки волонтерам та їх активній діяльності, а вона з кожним роком збільшується та зростає кількість залучених волонтерів.

Волонтери ГО «Поруч» – Брик Яна, Цоколенко Анастасія, Дементьєв Владислав – розповіли про діяльність ГО «Поруч», зокрема, про заходи з популяризації волонтерства та патріотичного виховання, наголосили на провідній роль у розвитку громадянського суспільства та важливості розвитку цього руху для України. Також волонтери підкреслили необхідність патріотичного виховання в закладах освіти усіх рівнів.

Заступник директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Казимир Левківський привітав переможців конкурсу молодіжних волонтерських проектів за 2015 рік.  «Україна зараз переживає дуже складні часи і те, що ви долучаєтесь до волонтерської діяльності, дає надію тим людям, які перебувають у зоні АТО», – підкреслив Казимир Левківський. Заступник директора також повідомив, що близько 200 робіт з усіх регіонів країни було подано на конкурс.

Журі конкурсу, серед яких  Тищенко Марія – виконавчий директор ГО «Поруч», волонтер Румянцев Олексангдр визначили вісім найкращих волонтерських проектів. Переможці конкурси отримали дипломи.

ГО «Поруч» щиро вітає переможців конкурсу та бажає подальших успіхів та натхнення у загальнонаціональній справі – розбудові громадянського суспільства на принципах солідарності, взаємодопомоги та єдності.

28.10.20154-(17)
mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2015/10/28/nagorodzhennya

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт