Волонтери ГО «Поруч» взяли участь у тренінгу «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях»

27/02/2016

IMG_4496Захід відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Офісу Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

До виступів були запрошені вітчизняні науковці, які мають досвід таких публікацій та іноземні дослідники-учасники програми Фулбрайта. Участь у тренінгу взяли волонтери ГО «Поруч» – Віра Усик та Роман Неколяк.

Тема тренінгу надзвичайно корисна для професійного розвитку українських науковців. Серія виступів спрямована на ознайомлення українських науковців з вимогами та правилами публікацій у іноземних рецензованих виданнях. Адже для успішної та плідної наукової діяльності знання іноземної мови та поширення своїх ідей за кордоном є необхідним для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Місце України в міжнародному науковому товаристві визначатиметься якістю її наукового дискурсу, тобто публікацій.

Учасники тренінгу дізналися, як шукати якісні видання та подавати публікації, як відрізнити якісний та неякісний науковий журнал, якими є критерії якісного наукового видання, які існують вимоги до оформлення робіт, які стандарти академічного письма прийняті в західних університетах, що таке плагіат і як з ним боротися, які правила цитування найкраще підходять для публікації у іноземному виданні тощо.

Зустріч пройшла в продуктивній атмосфері, де учасники задавали питання та вчилися на відповідях одне одного.

Міністерство освіти і науки України забезпечило пряму онлайн-трансляція заходу. Відеозапис та презентації спікерів буде розміщено на веб-сайті Міністерства.

IMG_4489

11344_10154581527533452_3064831055214814022_n IMG_4481

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт