Волонтери ГО «Поруч» взяли участь в святкуванні Дня державного прапора

23/08/2015

Волонтери ГО «Поруч» взяли участь в святкуванні Дня державного прапора України біля Оболонської районної Державної Адміністрації. На урочистому заході був присутній учасники АТО, викладачі та школярі навчальних закладів, родичі, батьки, знайомі військовослужбовців та мешканці Оболоні.

Захід почався о 8:45 з покладання квітів біля пам’ятника Героям Небесної Сотні – Володимиру Мельничуку, Олександру Плеханову та Сергію Шаповалу. Далі процесія рушила до входу в Адміністрацію, де проходила основна частина свята – підняття українського прапору, нагородження воїнів АТО за доблесть та відвагу, проявлену під час служби, а також видача паспортів молодим оболонцям – юнакам та дівчатам, яким у серпні цього року виповнилося 16. Урочистості проходили в супроводі військового оркестру, а також за участю курсантів. Окремо було посмертно нагороджено двох Героїв, які полягли під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

Свято продовжилося в Мінському парку, де різні навчальні заклади Оболоні представили стенди зі своїми роботами. Натомість голова РДА та всі охочі перемістилися на вулицю Маршала Малиновського, 32А, де об 11 годині відкрили дошку ще одному Герою Небесної Сотні.

Нагадаємо, що впродовж 22-24 серпня 2015-го року по всій Україні проходять святкові заходи, присвячені святкуванню 24-ї річниці незалежності України та вшануванню героїв АТО і Небесної Сотні. Волонтери ГО «Поруч» приймають активну участь у цих дійствах.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт