Волонтери й школярі закликали у Львові флешмобом «Засвітись!» до безпеки на дорогах

11/11/2015

flesh1З 9 до 15 листопада в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху.

«Перед міською Ратушею учні шкіл та волонтери кампанії «Безпечне місто» нагадали львів’янам про безпеку на дорогах», – повідомили сьогодні, 10 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«З 9 до 15 листопада в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Не забарилися й львівські активісти – про безпеку на дорогах вони нагадали за допомогою флеш-мобу. Керівник кампанії «Безпечне місто» Олександра Паняк розповіла: «Флешмоб «Засвітись!» пройшов у вигляді танцю – школярі, одягнуті  в одяг зі світловідбивачами, повторювали прості рухи під гучну музику. Світловідбивачі – це  важливий аксесуар для велосипедистів  та пішоходів  у темну пору доби, адже без них людина для водія є практично непомітною і наражає себе на ризик ДТП».

До слова, акції з безпеки проходять у Львові вже не вперше. Відтак, навчання з безпеки дорожнього руху за останні три роки діяльності кампанії «Безпечне місто» пройшли вже близько 20-ти тисяч дітей.

Учасник Львівської асоціації велосипедистів Орест Олеськів розповів про один із напрямків навчань  в рамках «Безпечного міста»: «Діти є найбільш незахищеною верствою населення. Це наше майбутнє, тому,  в першу чергу, треба дбати про їхню безпеку. Ми ж повторюємо зі старшокласниками правила безпечної їзди на велосипедах і сподіваємося на те, що вони знатимуть ПДР  і не спричинятимуть аварійних ситуацій на дорогах міста».

dailylviv.com

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт