Волонтери Корпусу Миру США знову працюють на Закарпатті

03/09/2015

Багато років поспіль волонтери Корпусу Миру США працювали в навчальних закладах Закарпатської області та ЗІППО в рамках освітніх проектів. Після значної перерви (дію місії було припинено в лютому 2013 року) волонтери Корпусу Миру США відновили свою діяльність у Закарпатській області.

Так, із 28 волонтерів, задіяних в освітніх проектах на Україні, четверо працюють на Закарпатті (ЗІППО – Пеггі Волтон; Мукачівська гімназія – Стефані Мунсон; Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівського р-ну – Райян Найт; Горондівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівського р-ну – Френсіс Крізотті).

27 серпня до Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти завітав директор Корпусу Миру США Денні Робертсон. Під час візиту відбулася зустріч Денні Робертсона з директором інституту Тетяною Палько, під час якої директор інституту наголосила на необхідності такої співпраці представників організації з освітніми закладами регіону та інститутом зокрема.

myr2Закарпаття завдячує Корпусу Миру США започаткуванням літніх мовних шкіл для вчителів англійської мови області, які стали прикладом для всієї України, і наразі такі школи запроваджуються у різних регіонах нашої держави. На Закарпатті цьогоріч відбулася четверта літня мовна школа у рамках курсів підвищення кваліфікації вчителів англійської мови при ЗІППО.

У рамках роботи курсів підвищення кваліфікації вчителів англійської мови відбувся захист випускних робіт за участі представників Корпусу Миру США в Україні Денні Робертсона та Пеггі Волтон, волонтера, яка працює з педагогами області на базі ЗІППО, відповідно до угод між МОН України та посольством США в Україні. Слухачі розробили цілу палітру цікавих питань із методики викладання предмета та презентували власні доробки англійською мовою.

pedpresa.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт