Волонтери – не ті, хто мають час, а ті, хто мають велике серце!

07/12/2017

2 грудня, напередодні Міжнародного дня волонтера, у Американському домі Києва відбувся фестиваль волонтерства Volunteer Fest. Більше 20 організацій представляли  напрямки волонтерства у різних сферах діяльності, і, звичайно, ВГО “Поруч” не залишилася осторонь цієї цікавої та важливої події.

Її виконавчий директор Марія Тищенко стала не просто учасником фестивалю, а й виступила на ньому разом зі своїм синочком Іваном, який, не дивлячись на зовсім юний вік, також за можливістю допомагає своїй матусі та її однодумцям нести тепло гарячих волонтерських сердець усім нужденим.


У своєму виступі Марія поділилася з присутніми історією появи та розвитку ВГО “Поруч”, а у спеціально створеній відеопрезентації докладніше зупинилася на ключових моментах і напрямках діяльності організації, поділившись досвідом проведення найбільш значимих і вдалих її проектів.

Окрім заслуховування доповідей про діяльність, присутні мали чудову нагоду відсвяткувати своє “професійне” свято, познайомившись з чималою кількістю  представників світової волонтерської спільноти, поспілкувавшись з молодими успішними активістами з різних країн; взяли участь у різноманітних інтерактивних забавах і просто весело, душевно і корисно провели час.

Відео з місця події:

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт