Волонтери подарували бійцям 44-ї бригади бус

10/09/2015

Волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО подарували бус 44-тій окремій артилерійській бригаді. Власне, бійці самі собі на нього частково заробили, адже часто допомагали волонтерам під час акцій зі збору коштів для АТО.

– Коли ми перший раз прийшли у частину, до нас підходили люди і багато чого просили, врешті вийшов такий перелік робіт, що ми взагалі розчарувалися у волонтерській діяльності, – каже волонтер Логістичного центру Назар Хамуляк. – Ми розуміли, що на базі Логістичного центру ми не можемо взагалі ні одного пункту виконати, з того всього що нас просили. Але вислів “всі великі справи робляться маленькими кроками” був про нашу співпрацю. Ми почали невеликий проект “З фронту додому”, щоб солдати, які повертаються, мали хоч якісь умови кращі, ніж там.

Для початку волонтери відремонтували лазню у частині. Та й взагалі прожили цей рік з 44-ю бригадою, каже Назар. Допомагали бійцям не лише матеріально, але і духовно. Організовували екскурсії містом, музеями, водили їх на футбол.

– До речі, хлопці з бригади і нам багато допомагали, вони були волонтерами під час наших акцій, – каже він. – Сьогодні ми передаємо бус, бо хлопці самі собі на нього заробили.

te.20minut.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт