Волонтери “Поруч” на тренінгу “Активні громадяни”

04/06/2015

3

3-5 червня на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана проходить тренінг за підтримки проекту “Активні громадяни” Британської ради та ГО “Клуб економістів”. У перший день захід відвідали волонтери “Поруч”, які достойно презентували свою громадську організацію під час міжкультурного діалогу та в ході роботи у міні-групах.

Під час заходу учасникам було презентовано нову програму Британської Ради – “Активні громадяни”, а також проведено бесіди на соціально важливі теми: “Як ми розуміємо конфлікт, і які шляхи його вирішення”, “Взаємозв’язок конфлікту та миру”.

Варто зазначити, що подібний тренінг за ініціативи British Council в Україні проводиться вперше. Після його закінчення кожен учасник, окрім набутих знань про соціальні проекти і правила їх оформлення, отримає можливість подати свій проект на розгляд Британської Ради та отримати кошти на його реалізацію. На сьогодні близько 30% поданих проектів минулого звітного періоду вже були профінансовані.

2
У четвер та п’ятницю учасники продовжать знайомство з глобальними проблемами громади, пройдуть міні-тренінг у форматі “Світового кафе” по вирішенню конфліктів, а також прослухають лекції на теми “Планування соціальної дії”, “Картування проблем і можливостей громади”.

 

1

Прес-центр “Поруч”

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт