Волонтери «Поруч» закликають посадовців більш відповідально ставитися до співпраці з громадським сектором і волонтерами

05/05/2015

Іконка на сайт

Громадська організація “Поруч” звертається до головного військового прокурора України і всіх посадовців із закликом більш тісно співпрацювати з волонтерами.

Останнім часом звучать заяви з високих трибун з негативною оцінкою волонтерської діяльності. Зокрема, у заяві головного військового прокурора, яку було опубліковано 17 квітня в Українській правді, посадовець сумнівається, що серед волонтерів може бути компетентний фахівець, який зможе контролювати фінансові потоки в Міністерстві оборони.

Останні призначення, які відбулися у різних сферах, зокрема і в оборонному відомстві (Юрія Бірюкова, Неллі Стельмах, Тетяни Ричкової та ін),  підтверджують, що робота висококваліфікованих фахівців-волонтерів є затребуваною у нашій країні. Волонтери «Поруч» сподіваються, що держава продовжить цей курс, незважаючи на заяви окремих чиновників, адже громадянське суспільство є ключовим чинником трансформації.

Сьогодні волонтерство займає чільне місце у громадянському суспільстві. Завдяки ініціативам багатьох простих людей, добровольців розвивається українська армія. Про це свідчить і статистика. Лише з червня 2014 року клієнти ПриватБанку перерахували понад 3,4 млн грн на допомогу армії України. Понад 146 млн грн у рамках акції «Підтримай українську армію» (станом на 2.09.2014), 55,4 млн грн – у вигляді матеріальних коштів та від купівлі державних військових облігацій – 34,6 млн грн.

На думку волонтерів «Поруч», логічно, що кошти, які збирає весь український народ мають контролювати в тому числі представники громади і волонтери.

Очевидно, що чиновники, які роблять такі заяви, бояться відкритості і шукають причини для уникнення відповідальності.

Волонтери «Поруч» готові вести публічну дискусію з паном Матіосом, або з його однодумцями. Будемо раді ознайомитись з їх аргументацією, та поспілкуватись особисто.

 

Прес-центр «Поруч»

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт